trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 14:43 | |
Kafkova | 14:46 | |
Prašný most | 14:48 | |
Vozovna Střešovice | 14:49 | |
Na Petynce | 14:51 | |
Kajetánka | 14:53 | |
Břevnovská | 14:54 | |
Vypich | 14:57 | |
Kukulova | 14:59 | |
Šafránecká | 15:00 | |
Nemocnice Motol | 15:02 | |
Motol | 15:04 | |
Krematorium Motol | 15:05 | |
Hlušičkova | 15:06 | |
Slánská | 15:08 | |
Blatiny | 15:09 | |
Sídliště Řepy | 15:10 | |
Strojírenská | 15:12 | |
Halenkovská | 15:14 | |
Sídliště Zličín | 15:15 | |
Zličín | 15:18 | |
Obchodní centrum Zličín | 15:37 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost