trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Obchodní centrum Zličín | 07:06 | |
Zličín | 07:08 | |
Sídliště Zličín | 07:11 | |
Halenkovská | 07:12 | |
Strojírenská | 07:13 | |
Sídliště Řepy | 07:17 | |
Blatiny | 07:18 | |
Slánská | 07:19 | |
Hlušičkova | 07:21 | |
Krematorium Motol | 07:22 | |
Motol | 07:24 | |
Nemocnice Motol | 07:26 | |
Šafránecká | 07:27 | |
Vypich | 07:29 | |
Břevnovská | 07:32 | |
Kajetánka | 07:33 | |
Na Petynce | 07:35 | |
Vozovna Střešovice | 07:37 | |
Prašný most | 07:38 | |
Vítězné náměstí | 07:40 | |
Dejvická | 07:48 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost