trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 07:44 | |
Kafkova | 07:47 | |
Prašný most | 07:49 | |
Vozovna Střešovice | 07:50 | |
Na Petynce | 07:52 | |
Kajetánka | 07:54 | |
Břevnovská | 07:55 | |
Vypich | 07:58 | |
Kukulova | 08:00 | |
Šafránecká | 08:01 | |
Nemocnice Motol | 08:03 | |
Motol | 08:05 | |
Krematorium Motol | 08:06 | |
Hlušičkova | 08:07 | |
Slánská | 08:09 | |
Blatiny | 08:10 | |
Sídliště Řepy | 08:11 | |
Strojírenská | 08:13 | |
Halenkovská | 08:15 | |
Sídliště Zličín | 08:16 | |
Zličín | 08:19 | |
Obchodní centrum Zličín | 08:39 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost