trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Karlovo náměstí | 14:00 | |
Palackého náměstí | 14:01 | |
Jiráskovo náměstí | 14:03 | |
Arbesovo náměstí | 14:06 | |
Švandovo divadlo | 14:07 | |
Kobrova | 14:08 | |
Holečkova | 14:09 | |
Hřebenka | 14:11 | |
U Palaty | 14:13 | |
Stadion Strahov | 14:22 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost