trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 13:35 | |
Šafránecká | 13:36 | |
Nemocnice Motol | 13:37 | |
Motol | 13:39 | |
Šafránkova | 13:42 | |
Bucharova | 13:44 | |
Nárožní | 13:45 | |
Nová kolonie | 13:47 | |
Mládí | 13:48 | |
Kovářova-KD Mlejn | 13:49 | |
Luka | 13:51 | |
Amforová | 13:52 | |
Raichlova | 13:53 | |
Slatinová | 13:54 | |
Náměstí U Lva | 13:56 | |
Řeporyjské náměstí | 14:00 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost