trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Třebonice | 17:32 | |
K Třebonicům | 17:35 | |
Ve Výrech | 17:36 | |
Řeporyjské náměstí | 17:38 | |
Náměstí U Lva | 17:39 | |
Slatinová | 17:40 | |
Raichlova | 17:41 | |
Amforová | 17:43 | |
Luka | 17:45 | |
Kovářova-KD Mlejn | 17:46 | |
Mládí | 17:47 | |
Nová kolonie | 17:48 | |
Nárožní | 17:49 | |
Bucharova | 17:51 | |
Šafránkova | 17:53 | |
Motol | 17:56 | |
Nemocnice Motol | 17:58 | |
Šafránecká | 17:59 | |
Vypich | 18:04 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost