trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Třebonice | 19:44 | |
K Třebonicům | 19:47 | |
Ve Výrech | 19:48 | |
Řeporyjské náměstí | 19:50 | |
Náměstí U Lva | 19:51 | |
Slatinová | 19:52 | |
Raichlova | 19:53 | |
Amforová | 19:54 | |
Luka | 19:56 | |
Kovářova-KD Mlejn | 19:57 | |
Mládí | 19:58 | |
Nová kolonie | 19:59 | |
Nárožní | 20:00 | |
Bucharova | 20:02 | |
Šafránkova | 20:04 | |
Motol | 20:07 | |
Nemocnice Motol | 20:09 | |
Šafránecká | 20:10 | |
Vypich | 20:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost