trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 17:58 | |
Šafránecká | 17:59 | |
Nemocnice Motol | 18:00 | |
Motol | 18:02 | |
Šafránkova | 18:05 | |
Bucharova | 18:07 | |
Nárožní | 18:08 | |
Nová kolonie | 18:10 | |
Mládí | 18:11 | |
Kovářova-KD Mlejn | 18:12 | |
Luka | 18:14 | |
Amforová | 18:15 | |
Raichlova | 18:16 | |
Slatinová | 18:17 | |
Náměstí U Lva | 18:19 | |
Řeporyjské náměstí | 18:43 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost