trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 16:06 | |
Šafránecká | 16:07 | |
Nemocnice Motol | 16:08 | |
Motol | 16:10 | |
Šafránkova | 16:13 | |
Bucharova | 16:15 | |
Nárožní | 16:16 | |
Nová kolonie | 16:18 | |
Mládí | 16:19 | |
Kovářova-KD Mlejn | 16:20 | |
Luka | 16:22 | |
Amforová | 16:23 | |
Raichlova | 16:24 | |
Slatinová | 16:25 | |
Náměstí U Lva | 16:27 | |
Řeporyjské náměstí | 16:28 | |
Ve Výrech | 16:30 | |
K Třebonicům | 16:31 | |
Třebonice | 16:51 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost