trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Kukulova | 14:26 | |
Šafránecká | 14:27 | |
Nemocnice Motol | 14:28 | |
Motol | 14:30 | |
Šafránkova | 14:33 | |
Bucharova | 14:35 | |
Nárožní | 14:36 | |
Nová kolonie | 14:38 | |
Mládí | 14:39 | |
Kovářova-KD Mlejn | 14:40 | |
Luka | 14:42 | |
Amforová | 14:43 | |
Raichlova | 14:44 | |
Slatinová | 14:45 | |
Náměstí U Lva | 14:47 | |
Řeporyjské náměstí | 14:48 | |
Ve Výrech | 14:50 | |
K Třebonicům | 14:51 | |
Třebonice | 15:11 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost