trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Pražská čtvrť | 11:32 | |
Záhorského | 11:33 | |
Štěpařská | 11:34 | |
Poliklinika Barrandov | 11:36 | |
Chaplinovo náměstí | 11:37 | |
Högerova | 11:38 | |
Geologická | 11:40 | |
Terasy | 11:41 | |
Přístaviště | 11:44 | |
U Staré pošty | 11:46 | |
Branické náměstí | 11:47 | |
Vlnitá | 11:49 | |
Pod Ryšánkou | 11:50 | |
Na Vrstevnici | 11:51 | |
Dolnokrčská | 11:52 | |
Na Staré cestě | 11:54 | |
Ryšánka | 11:55 | |
Krčská | 11:56 | |
Budějovická | 11:58 | |
Brumlovka | 12:00 | |
Vyskočilova | 12:01 | |
Pod Dálnicí | 12:03 | |
V Zápolí | 12:05 | |
Depo Kačerov | 12:06 | |
Severozápadní | 12:07 | |
Spořilov | 12:08 | |
Lešanská | 12:10 | |
Nad Pahorkem | 12:11 | |
Chodovec | 12:13 | |
Benkova | 12:16 | |
Brodského | 12:17 | |
Donovalská | 12:20 | |
Šperlova | 12:22 | |
Brechtova | 12:23 | |
Prašná | 12:24 | |
Modrá škola | 12:25 | |
Háje | 12:27 | |
Horčičkova | 12:28 | |
Jižní Město | 12:53 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost