trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 20:02 | |
Anděl | 20:04 | |
Klamovka | 20:07 | |
Kavalírka | 20:09 | |
Kotlářka | 20:11 | |
Weberova | 20:12 | |
Sídliště Homolka | 20:13 | |
Pod Šafránkou | 20:14 | |
Kudrnova | 20:15 | |
Nemocnice Motol | 20:18 | |
Na Šafránce | 20:19 | |
Nemocnice Na Homolce | 20:23 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost