trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 14:29 | |
Anděl | 14:31 | |
Klamovka | 14:34 | |
Kavalírka | 14:36 | |
Kotlářka | 14:38 | |
Weberova | 14:40 | |
Sídliště Homolka | 14:41 | |
Pod Šafránkou | 14:42 | |
Kudrnova | 14:43 | |
Nemocnice Motol | 14:46 | |
Na Šafránce | 14:47 | |
Nemocnice Na Homolce | 14:56 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost