trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Motol | 04:47 | |
Zahradníčkova | 04:48 | |
Kudrnova | 04:50 | |
Pod Šafránkou | 04:51 | |
Sídliště Homolka | 04:52 | |
Weberova | 04:53 | |
Kotlářka | 04:54 | |
Kavalírka | 04:56 | |
Klamovka | 04:57 | |
Anděl | 05:00 | |
Na Knížecí | 05:22 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost