trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 17:42 | |
Anděl | 17:44 | |
Klamovka | 17:47 | |
Kavalírka | 17:49 | |
Kotlářka | 17:51 | |
Weberova | 17:53 | |
Sídliště Homolka | 17:54 | |
Pod Šafránkou | 17:55 | |
Kudrnova | 17:56 | |
Nemocnice Motol | 17:59 | |
Na Šafránce | 18:00 | |
Nemocnice Na Homolce | 18:06 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost