trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 16:11 | |
Anděl | 16:13 | |
Klamovka | 16:16 | |
Kavalírka | 16:18 | |
Kotlářka | 16:20 | |
Weberova | 16:22 | |
Sídliště Homolka | 16:23 | |
Pod Šafránkou | 16:24 | |
Kudrnova | 16:25 | |
Nemocnice Motol | 16:28 | |
Na Šafránce | 16:29 | |
Nemocnice Na Homolce | 16:34 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost