trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Na Homolce | 20:55 | |
Na Šafránce | 20:56 | |
Nemocnice Motol | 20:58 | |
Zahradníčkova | 20:59 | |
Kudrnova | 21:01 | |
Pod Šafránkou | 21:02 | |
Sídliště Homolka | 21:03 | |
Weberova | 21:04 | |
Kotlářka | 21:05 | |
Kavalírka | 21:07 | |
Klamovka | 21:08 | |
Anděl | 21:11 | |
Na Knížecí | 21:32 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost