trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Na Homolce | 19:55 | |
Na Šafránce | 19:56 | |
Nemocnice Motol | 19:58 | |
Zahradníčkova | 19:59 | |
Kudrnova | 20:01 | |
Pod Šafránkou | 20:02 | |
Sídliště Homolka | 20:03 | |
Weberova | 20:04 | |
Kotlářka | 20:05 | |
Kavalírka | 20:07 | |
Klamovka | 20:08 | |
Anděl | 20:11 | |
Na Knížecí | 20:29 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost