trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Na Homolce | 14:16 | |
Na Šafránce | 14:17 | |
Nemocnice Motol | 14:19 | |
Zahradníčkova | 14:21 | |
Kudrnova | 14:23 | |
Pod Šafránkou | 14:24 | |
Sídliště Homolka | 14:25 | |
Weberova | 14:26 | |
Kotlářka | 14:27 | |
Kavalírka | 14:29 | |
Klamovka | 14:31 | |
Anděl | 14:35 | |
Na Knížecí | 14:53 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost