trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Nemocnice Na Homolce | 12:01 | |
Na Šafránce | 12:02 | |
Nemocnice Motol | 12:04 | |
Zahradníčkova | 12:06 | |
Kudrnova | 12:08 | |
Pod Šafránkou | 12:09 | |
Sídliště Homolka | 12:10 | |
Weberova | 12:11 | |
Kotlářka | 12:12 | |
Kavalírka | 12:14 | |
Klamovka | 12:16 | |
Anděl | 12:20 | |
Na Knížecí | 12:45 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost