trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Na Knížecí | 08:49 | |
Anděl | 08:51 | |
Klamovka | 08:54 | |
Kavalírka | 08:56 | |
Kotlářka | 08:58 | |
Weberova | 09:00 | |
Sídliště Homolka | 09:01 | |
Pod Šafránkou | 09:02 | |
Kudrnova | 09:03 | |
Nemocnice Motol | 09:06 | |
Na Šafránce | 09:07 | |
Nemocnice Na Homolce | 09:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost