trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Přední Kopanina | 07:56 | |
Přední Kopanina | 07:57 | |
U Václava | 07:59 | |
Na Mlýnici | 08:00 | |
Nebušice | 08:01 | |
K Noskovně | 08:02 | |
Škola Nebušice | 08:03 | |
Na Parcelách | 08:04 | |
Průhonský háj | 08:05 | |
Nad Habrovkou | 08:06 | |
Jenerálka | 08:07 | |
Bořislavka | 08:10 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost