trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Přední Kopanina | 11:51 | |
Přední Kopanina | 11:52 | |
U Václava | 11:54 | |
Na Mlýnici | 11:55 | |
Nebušice | 11:56 | |
K Noskovně | 11:57 | |
Škola Nebušice | 11:58 | |
Na Parcelách | 11:59 | |
Průhonský háj | 12:00 | |
Nad Habrovkou | 12:01 | |
Jenerálka | 12:02 | |
Bořislavka | 12:15 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost