trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 13:55 | |
Jenerálka | 13:58 | |
Nad Habrovkou | 13:59 | |
Průhonský háj | 14:00 | |
Na Parcelách | 14:01 | |
Škola Nebušice | 14:02 | |
K Noskovně | 14:03 | |
Na Mlýnici | 14:04 | |
U Václava | 14:05 | |
Přední Kopanina | 14:08 | |
K Tuchoměřicům | 14:09 | |
Tuchoměřice,Outlet | 14:12 | |
Tuchoměřice,U Dvora | 14:14 | |
Tuchoměřice,Kněžívka | 14:15 | |
Tuchoměřice,Obecní úřad | 14:16 | |
Tuchoměřice,U Hřiště | 14:17 | |
Tuchoměřice,Zámek | 14:18 | |
Tuchoměřice,Špejchar | 14:39 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost