trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 12:35 | |
Jenerálka | 12:38 | |
Nad Habrovkou | 12:39 | |
Průhonský háj | 12:40 | |
Na Parcelách | 12:41 | |
Škola Nebušice | 12:42 | |
K Noskovně | 12:43 | |
Na Mlýnici | 12:44 | |
U Václava | 12:45 | |
Přední Kopanina | 12:48 | |
K Tuchoměřicům | 12:49 | |
Tuchoměřice,Outlet | 12:52 | |
Tuchoměřice,U Dvora | 12:54 | |
Tuchoměřice,Kněžívka | 12:55 | |
Tuchoměřice,Obecní úřad | 12:56 | |
Tuchoměřice,U Hřiště | 12:57 | |
Tuchoměřice,Zámek | 12:58 | |
Tuchoměřice,Špejchar | 13:09 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost