trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bořislavka | 19:05 | |
Jenerálka | 19:08 | |
Nad Habrovkou | 19:09 | |
Průhonský háj | 19:10 | |
Na Parcelách | 19:11 | |
Škola Nebušice | 19:12 | |
K Noskovně | 19:13 | |
Na Mlýnici | 19:14 | |
U Václava | 19:15 | |
Přední Kopanina | 19:17 | |
K Tuchoměřicům | 19:18 | |
Tuchoměřice,Outlet | 19:21 | |
Tuchoměřice,U Dvora | 19:23 | |
Tuchoměřice,Kněžívka | 19:24 | |
Tuchoměřice,Obecní úřad | 19:25 | |
Tuchoměřice,U Hřiště | 19:26 | |
Tuchoměřice,Zámek | 19:27 | |
Tuchoměřice,Špejchar | 19:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost