trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 15:25 | |
Čínská | 15:27 | |
Nádraží Podbaba | 15:29 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 15:30 | |
V Podbabě | 15:31 | |
Břetislavka | 15:33 | |
Pod Hájem | 15:35 | |
Žákovská | 15:37 | |
Lysolaje | 15:38 | |
Sídlištní | 15:41 | |
Kamýcká | 15:43 | |
Budovec | 15:44 | |
K Drsnici | 15:46 | |
Suchdol | 15:48 | |
Internacionální | 15:50 | |
Zemědělská univerzita | 15:51 | |
Výhledské náměstí | 15:52 | |
K Horoměřicům | 15:54 | |
Výhledy | 16:20 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost