trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 18:25 | |
Čínská | 18:27 | |
Nádraží Podbaba | 18:28 | |
Výzkumný ústav vodohospodářský | 18:29 | |
V Podbabě | 18:30 | |
Břetislavka | 18:32 | |
Pod Hájem | 18:34 | |
Žákovská | 18:36 | |
Lysolaje | 18:37 | |
Sídlištní | 18:40 | |
Kamýcká | 18:41 | |
Budovec | 18:42 | |
K Drsnici | 18:44 | |
Suchdol | 18:46 | |
Internacionální | 18:48 | |
Zemědělská univerzita | 18:49 | |
Výhledské náměstí | 18:50 | |
K Horoměřicům | 18:52 | |
Výhledy | 19:07 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost