trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Čakovice | 17:57 | |
Náměstí Jiřího Berana | 17:59 | |
Ke Stadionu | 18:00 | |
Nádraží Čakovice | 18:01 | |
Cukrovar Čakovice | 18:02 | |
Za Avií | 18:03 | |
Obchodní centrum Čakovice | 18:05 | |
Trutnovská | 18:06 | |
Krausova | 18:08 | |
Avia Letňany | 18:09 | |
Staré Letňany | 18:10 | |
Rychnovská | 18:11 | |
Boletická | 18:12 | |
Výstaviště Letňany | 18:13 | |
Letňany | 18:41 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost