trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Koleje Jižní Město | 09:17 | |
Na Jelenách | 09:19 | |
Jarníkova | 09:20 | |
Chodov | 09:22 | |
Pod Chodovem | 09:24 | |
Benkova | 09:25 | |
Brodského | 09:26 | |
Donovalská | 09:29 | |
Šperlova | 09:31 | |
Brechtova | 09:32 | |
Prašná | 09:33 | |
Modrá škola | 09:34 | |
Háje | 09:36 | |
Horčičkova | 09:37 | |
Newtonova | 09:40 | |
Morseova | 09:42 | |
Sídliště Petrovice | 09:43 | |
Sídliště Petrovice | 09:44 | |
Janovská | 09:46 | |
Na Křečku | 09:47 | |
Nádraží Horní Měcholupy | 09:48 | |
Boloňská | 09:49 | |
Řepčická | 09:51 | |
Gercenova | 09:52 | |
Nádraží Hostivař | 09:54 | |
Nádraží Hostivař | 09:55 | |
Hostivařská | 09:56 | |
Na Groši | 09:57 | |
Obchodní centrum Hostivař | 09:58 | |
Práčská | 10:00 | |
Záběhlická škola | 10:02 | |
U Lípy | 10:04 | |
Jesenická | 10:06 | |
Želivecká | 10:07 | |
Korytná | 10:08 | |
Nádraží Strašnice | 10:10 | |
Na Hroudě | 10:11 | |
Strašnická | 10:13 | |
Strašnická | 10:43 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost