jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
143
Stadion Strahov - Dejvická
trasa
zastávka
čas
Stadion Strahov
23:38
vystoupit »
Koleje Strahov
23:39
vystoupit »
Malovanka
23:41
vystoupit »
Hládkov
23:42
vystoupit »
Vozovna Střešovice
23:44
vystoupit »
Prašný most
23:45
vystoupit »
Vítězné náměstí
23:46
vystoupit »
Dejvická
23:49
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.