trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bavorská | 20:53 | |
Mototechna | 20:54 | |
K Hájům | 20:55 | |
K Fialce | 20:56 | |
Bucharova | 20:58 | |
Nušlova | 20:59 | |
Nové Butovice | 21:01 | |
Karlštejnská | 21:03 | |
Butovická | 21:04 | |
Sídliště Jinonice | 21:05 | |
Jinonice | 21:07 | |
Vidoule | 21:08 | |
Hutmanka | 21:09 | |
U Waltrovky | 21:10 | |
Pod Šmukýřkou | 21:11 | |
U Měchurky | 21:12 | |
Klamovka | 21:13 | |
Klamovka | 21:15 | |
Nad Klamovkou | 21:16 | |
Pod Lipkami | 21:17 | |
Podbělohorská | 21:18 | |
Spiritka | 21:19 | |
Diskařská | 21:21 | |
Stadion Strahov | 21:22 | |
Koleje Strahov | 21:23 | |
Malovanka | 21:25 | |
Pod Královkou | 21:26 | |
Na Petynce | 21:27 | |
Vozovna Střešovice | 21:29 | |
Prašný most | 21:30 | |
Vítězné náměstí | 21:31 | |
Dejvická | 21:33 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost