trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 13:28 | |
Kafkova | 13:31 | |
Prašný most | 13:33 | |
Vozovna Střešovice | 13:34 | |
Na Petynce | 13:36 | |
Pod Královkou | 13:37 | |
Malovanka | 13:39 | |
Koleje Strahov | 13:41 | |
Stadion Strahov | 13:42 | |
Diskařská | 13:43 | |
Spiritka | 13:45 | |
Podbělohorská | 13:47 | |
Nad Klamovkou | 13:48 | |
Klamovka | 13:50 | |
Jinonická | 13:52 | |
U Měchurky | 13:53 | |
Pod Šmukýřkou | 13:54 | |
U Waltrovky | 13:56 | |
Hutmanka | 13:57 | |
Vidoule | 13:58 | |
Jinonice | 14:00 | |
Sídliště Jinonice | 14:02 | |
Karlštejnská | 14:03 | |
Nové Butovice | 14:06 | |
Nové Butovice | 14:07 | |
Nušlova | 14:08 | |
Bucharova | 14:10 | |
K Fialce | 14:12 | |
K Hájům | 14:13 | |
Mototechna | 14:14 | |
Bavorská | 14:21 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost