trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bavorská | 11:48 | |
Mototechna | 11:49 | |
K Hájům | 11:50 | |
K Fialce | 11:51 | |
Bucharova | 11:53 | |
Nušlova | 11:54 | |
Nové Butovice | 11:56 | |
Karlštejnská | 11:59 | |
Butovická | 12:00 | |
Sídliště Jinonice | 12:01 | |
Jinonice | 12:03 | |
Vidoule | 12:04 | |
Hutmanka | 12:05 | |
U Waltrovky | 12:06 | |
Pod Šmukýřkou | 12:07 | |
U Měchurky | 12:08 | |
Klamovka | 12:10 | |
Klamovka | 12:12 | |
Nad Klamovkou | 12:13 | |
Pod Lipkami | 12:14 | |
Podbělohorská | 12:15 | |
Spiritka | 12:16 | |
Diskařská | 12:18 | |
Stadion Strahov | 12:19 | |
Koleje Strahov | 12:20 | |
Malovanka | 12:22 | |
Pod Královkou | 12:23 | |
Na Petynce | 12:25 | |
Vozovna Střešovice | 12:27 | |
Prašný most | 12:28 | |
Vítězné náměstí | 12:30 | |
Dejvická | 12:56 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost