trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 10:58 | |
Kafkova | 11:01 | |
Prašný most | 11:03 | |
Vozovna Střešovice | 11:04 | |
Na Petynce | 11:06 | |
Pod Královkou | 11:07 | |
Malovanka | 11:09 | |
Koleje Strahov | 11:11 | |
Stadion Strahov | 11:12 | |
Diskařská | 11:13 | |
Spiritka | 11:15 | |
Podbělohorská | 11:17 | |
Nad Klamovkou | 11:18 | |
Klamovka | 11:20 | |
Jinonická | 11:22 | |
U Měchurky | 11:23 | |
Pod Šmukýřkou | 11:24 | |
U Waltrovky | 11:26 | |
Hutmanka | 11:27 | |
Vidoule | 11:28 | |
Jinonice | 11:30 | |
Sídliště Jinonice | 11:32 | |
Karlštejnská | 11:33 | |
Nové Butovice | 11:36 | |
Nové Butovice | 11:37 | |
Nušlova | 11:38 | |
Bucharova | 11:40 | |
K Fialce | 11:42 | |
K Hájům | 11:43 | |
Mototechna | 11:44 | |
Bavorská | 11:47 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost