trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 22:51 | |
Kafkova | 22:53 | |
Prašný most | 22:54 | |
Vozovna Střešovice | 22:55 | |
Na Petynce | 22:57 | |
Pod Královkou | 22:58 | |
Malovanka | 23:00 | |
Koleje Strahov | 23:02 | |
Stadion Strahov | 23:03 | |
Diskařská | 23:04 | |
Spiritka | 23:06 | |
Podbělohorská | 23:07 | |
Nad Klamovkou | 23:08 | |
Klamovka | 23:09 | |
Jinonická | 23:11 | |
U Měchurky | 23:12 | |
Pod Šmukýřkou | 23:13 | |
U Waltrovky | 23:14 | |
Hutmanka | 23:15 | |
Vidoule | 23:16 | |
Jinonice | 23:18 | |
Sídliště Jinonice | 23:20 | |
Karlštejnská | 23:21 | |
Nové Butovice | 23:24 | |
Nové Butovice | 23:25 | |
Nušlova | 23:26 | |
Bucharova | 23:28 | |
K Fialce | 23:29 | |
K Hájům | 23:30 | |
Mototechna | 23:31 | |
Bavorská | 23:34 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost