trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bavorská | 11:18 | |
Mototechna | 11:19 | |
K Hájům | 11:20 | |
K Fialce | 11:21 | |
Bucharova | 11:23 | |
Nušlova | 11:24 | |
Nové Butovice | 11:26 | |
Karlštejnská | 11:29 | |
Butovická | 11:30 | |
Sídliště Jinonice | 11:31 | |
Jinonice | 11:33 | |
Vidoule | 11:34 | |
Hutmanka | 11:35 | |
U Waltrovky | 11:36 | |
Pod Šmukýřkou | 11:37 | |
U Měchurky | 11:38 | |
Klamovka | 11:40 | |
Klamovka | 11:42 | |
Nad Klamovkou | 11:43 | |
Pod Lipkami | 11:44 | |
Podbělohorská | 11:45 | |
Spiritka | 11:46 | |
Diskařská | 11:48 | |
Stadion Strahov | 11:49 | |
Koleje Strahov | 11:50 | |
Malovanka | 11:52 | |
Pod Královkou | 11:53 | |
Na Petynce | 11:55 | |
Vozovna Střešovice | 11:57 | |
Prašný most | 11:58 | |
Vítězné náměstí | 12:00 | |
Dejvická | 12:26 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost