trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Dejvická | 00:11 | |
Kafkova | 00:13 | |
Prašný most | 00:14 | |
Vozovna Střešovice | 00:15 | |
Na Petynce | 00:17 | |
Pod Královkou | 00:18 | |
Malovanka | 00:20 | |
Koleje Strahov | 00:22 | |
Stadion Strahov | 00:23 | |
Diskařská | 00:24 | |
Spiritka | 00:26 | |
Podbělohorská | 00:27 | |
Nad Klamovkou | 00:28 | |
Klamovka | 00:29 | |
Jinonická | 00:31 | |
U Měchurky | 00:32 | |
Pod Šmukýřkou | 00:33 | |
U Waltrovky | 00:34 | |
Hutmanka | 00:35 | |
Vidoule | 00:36 | |
Jinonice | 00:38 | |
Sídliště Jinonice | 00:40 | |
Karlštejnská | 00:41 | |
Nové Butovice | 00:44 | |
Nové Butovice | 00:45 | |
Nušlova | 00:46 | |
Bucharova | 00:48 | |
K Fialce | 00:49 | |
K Hájům | 00:50 | |
Mototechna | 00:51 | |
Bavorská | 00:54 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost