trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bavorská | 18:54 | |
Mototechna | 18:55 | |
K Hájům | 18:56 | |
K Fialce | 18:57 | |
Bucharova | 18:59 | |
Nušlova | 19:00 | |
Nové Butovice | 19:02 | |
Karlštejnská | 19:04 | |
Butovická | 19:05 | |
Sídliště Jinonice | 19:06 | |
Jinonice | 19:08 | |
Vidoule | 19:09 | |
Hutmanka | 19:10 | |
U Waltrovky | 19:11 | |
Pod Šmukýřkou | 19:12 | |
U Měchurky | 19:13 | |
Klamovka | 19:15 | |
Klamovka | 19:17 | |
Nad Klamovkou | 19:18 | |
Pod Lipkami | 19:19 | |
Podbělohorská | 19:20 | |
Spiritka | 19:21 | |
Diskařská | 19:23 | |
Stadion Strahov | 19:24 | |
Koleje Strahov | 19:25 | |
Malovanka | 19:27 | |
Pod Královkou | 19:28 | |
Na Petynce | 19:29 | |
Vozovna Střešovice | 19:31 | |
Prašný most | 19:32 | |
Vítězné náměstí | 19:34 | |
Dejvická | 19:39 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost