trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
Bavorská | 15:37 | |
Mototechna | 15:38 | |
K Hájům | 15:39 | |
K Fialce | 15:40 | |
Bucharova | 15:42 | |
Nušlova | 15:43 | |
Nové Butovice | 15:45 | |
Karlštejnská | 15:48 | |
Butovická | 15:49 | |
Sídliště Jinonice | 15:50 | |
Jinonice | 15:52 | |
Vidoule | 15:53 | |
Hutmanka | 15:54 | |
U Waltrovky | 15:55 | |
Pod Šmukýřkou | 15:56 | |
U Měchurky | 15:57 | |
Klamovka | 15:59 | |
Klamovka | 16:01 | |
Nad Klamovkou | 16:02 | |
Pod Lipkami | 16:03 | |
Podbělohorská | 16:04 | |
Spiritka | 16:05 | |
Diskařská | 16:07 | |
Stadion Strahov | 16:08 | |
Koleje Strahov | 16:09 | |
Malovanka | 16:11 | |
Pod Královkou | 16:12 | |
Na Petynce | 16:14 | |
Vozovna Střešovice | 16:16 | |
Prašný most | 16:17 | |
Vítězné náměstí | 16:19 | |
Dejvická | 16:50 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost