trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
I. P. Pavlova | 07:00 | |
Dětská nemocnice Karlov | 07:01 | |
Apolinářská | 07:02 | |
Větrov | 07:03 | |
U Nemocnice | 07:04 | |
Karlovo náměstí | 07:07 | |
U Nemocnice | 07:08 | |
Větrov | 07:10 | |
Apolinářská | 07:11 | |
Na Bojišti | 07:12 | |
Kateřinská | 07:13 | |
I. P. Pavlova | 07:19 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost