trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
I. P. Pavlova | 05:45 | |
Dětská nemocnice Karlov | 05:46 | |
Apolinářská | 05:47 | |
Větrov | 05:48 | |
U Nemocnice | 05:49 | |
Karlovo náměstí | 05:52 | |
U Nemocnice | 05:53 | |
Větrov | 05:55 | |
Apolinářská | 05:56 | |
Na Bojišti | 05:57 | |
Kateřinská | 05:58 | |
I. P. Pavlova | 06:14 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost