trasa | ||
---|---|---|
zastávka | čas | |
I. P. Pavlova | 11:15 | |
Dětská nemocnice Karlov | 11:16 | |
Apolinářská | 11:17 | |
Větrov | 11:18 | |
U Nemocnice | 11:19 | |
Karlovo náměstí | 11:22 | |
U Nemocnice | 11:23 | |
Větrov | 11:25 | |
Apolinářská | 11:26 | |
Na Bojišti | 11:27 | |
Kateřinská | 11:28 | |
I. P. Pavlova | 11:44 |
Dopravce: Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost