jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
143
Stadion Strahov - Dejvická
trasa
zastávka
čas
Stadion Strahov
19:12
vystoupit »
Koleje Strahov
19:13
vystoupit »
Malovanka
19:15
vystoupit »
Hládkov
19:16
vystoupit »
Vozovna Střešovice
19:18
vystoupit »
Prašný most
19:19
vystoupit »
Vítězné náměstí
19:21
vystoupit »
Dejvická
19:27
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.