jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
143
Stadion Strahov - Dejvická
trasa
zastávka
čas
Stadion Strahov
07:39
vystoupit »
Koleje Strahov
07:40
vystoupit »
Malovanka
07:42
vystoupit »
Hládkov
07:43
vystoupit »
Vozovna Střešovice
07:45
vystoupit »
Prašný most
07:46
vystoupit »
Vítězné náměstí
07:48
vystoupit »
Dejvická
07:54
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.