jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
143
Stadion Strahov - Dejvická
trasa
zastávka
čas
Stadion Strahov
16:00
vystoupit »
Koleje Strahov
16:01
vystoupit »
Malovanka
16:03
vystoupit »
Hládkov
16:04
vystoupit »
Vozovna Střešovice
16:06
vystoupit »
Prašný most
16:07
vystoupit »
Vítězné náměstí
16:09
vystoupit »
Dejvická
16:17
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.