jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
143
Stadion Strahov - Dejvická
trasa
zastávka
čas
Stadion Strahov
13:30
vystoupit »
Koleje Strahov
13:31
vystoupit »
Malovanka
13:33
vystoupit »
Hládkov
13:34
vystoupit »
Vozovna Střešovice
13:36
vystoupit »
Prašný most
13:37
vystoupit »
Vítězné náměstí
13:39
vystoupit »
Dejvická
14:18
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.