jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
143
Stadion Strahov - Dejvická
trasa
zastávka
čas
Stadion Strahov
12:50
vystoupit »
Koleje Strahov
12:51
vystoupit »
Malovanka
12:53
vystoupit »
Hládkov
12:54
vystoupit »
Vozovna Střešovice
12:56
vystoupit »
Prašný most
12:57
vystoupit »
Vítězné náměstí
12:59
vystoupit »
Dejvická
13:10
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.