jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
143
Stadion Strahov - Dejvická
trasa
zastávka
čas
Stadion Strahov
18:41
vystoupit »
Koleje Strahov
18:42
vystoupit »
Malovanka
18:44
vystoupit »
Hládkov
18:45
vystoupit »
Vozovna Střešovice
18:47
vystoupit »
Prašný most
18:48
vystoupit »
Vítězné náměstí
18:50
vystoupit »
Dejvická
18:59
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.