jízdní řády
-
Pražská integrovaná doprava
143
Stadion Strahov - Dejvická
trasa
zastávka
čas
Stadion Strahov
17:45
vystoupit »
Koleje Strahov
17:46
vystoupit »
Malovanka
17:48
vystoupit »
Hládkov
17:49
vystoupit »
Vozovna Střešovice
17:51
vystoupit »
Prašný most
17:52
vystoupit »
Vítězné náměstí
17:54
vystoupit »
Dejvická
18:02
vystoupit »
Dopravce:
Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost
aplikace
©
Severák
2017-18 | data ©
Dopravní podnik hl. m. Prahy a.s.